Menu Zamknij

Sprzedaż

To proces, który wymaga wielu przygotowań.
Pomagam swoim Klientom przejść bezpiecznie każdy etap transakcji. Przygotowuję ofertę, opracuję strategię marketingową tak, by skutecznie
dotrzeć do zainteresowanych osób. Zapewniam bezpieczeństwo przy
wszystkich formalnościach.

Kupno

Aby poszukiwania nieruchomości spełniającej wymagania Klienta przebiegły bez komplikacji, wymagane jest zaangażowanie, wiedza i doświadczenie. Wszystko to mogę zaoferować. Dlatego, jeśli szukają Państwo swojej wymarzonej nieruchomości, bądź szukają ucieczki przed inflacją zapraszam do współpracy.

Obsługa

Jesteś właścicielem nieruchomości, którą chcesz wynająć lub też szukasz nieruchomości do wynajęcia, zgłoś się do mnie. Posiadam sprawdzone metody pracy z Klientem Wynajmującym i Najmującym. Jestem członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które wspiera wynajmujących mieszkania.

Współpraca z Profesjonalistami

Współpracuję z Doradcą Kredytowym i Radcą Prawnym, którzy zapewniają bezpieczeństwo finansowe oraz prawne każdej ze stron transakcji. By operacja "Nieruchomość" mogła zakończyć się sukcesem, konieczna jest również współpraca z wieloma profesjonalistami, takimi jak geodeta, rzeczoznawca, inspektor budowlany, home-stager, fotograf, budowlaniec i wielu innych. Współpracuję z nimi wszystkimi dla Państwa komfortu i kompleksowej obsługi.

Współpraca z Biurami Nieruchomości

Jedną z najważniejszych współpracy w mojej pracy jest współpraca z innymi biurami nieruchomości. Zapewniając Klientowi współpracę z innymi pośrednikami udostępniam oferty jak najszerszemu gronu potencjalnych zainteresowanych.